دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه


انواع دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه برای بسته بندی کیک و کلوچه در نمونه‌های مختلف از لفاف‌هایی مانند کاغذ مومی، مقوای پوشش‌دار، سلوفان، آلومینیوم، پلی اتیلن و پلی پروپیلین استفاده می‌کند. ماشین بسته بندی کیک و کلوچه را در مدل‌های بسیار متنوع از جمله:

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه مدل :

  • کلاسیک با سیستم مکانیکی
  • دستگاه بسته بندی مدل آنجل با سیستم برق PLC و ترموستات PID
  • دستگاه بسته بندی مدل اسکار مجهز به دو موتور AC
  • دستگاه بسته بندی مدل دلفین با سه موتور SERVO

این ماشین آلات به صورت تک فک، دو فک و چهار فک موجود می‌باشند و با سرعت بین 100 تا 200 عدد محصول در دقیقه بدون هیچ ضایعات محصول و سلفونی قادر به بسته بندی تولیدات شما عزیان می‌باشند.

در ساخت دستگاه بسته بندی کلوچه و کیک از با کیفیت‌ترین نوع فک استفاده شده است. از این رو بهترین دوخت ممکن برای بسته محصولات اعمال شده و مانع نفوذ هرگونه آلودکی و رطوبت به محصول می‌گردد و از باز شدن بسته بندی محصول در حین حمل و نقل و جابجایی در سوپر مارکت‌ها جلوگیری می‌کند.

این دستگاه بسته بندی قابلیت استفاده از سلفون‌های ساده، شفاف یا طرح‌دار را باتوجه به سیاست تبلیغاتی شما را دارد.

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه

دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه صنایع بسته بندی پیروز پک برای بسته بندی انواع کیک و کلوچه، بسته بندی تی تاپ، بسته بندی کماج، کلمپه، بسته بندی رولت،بسته بندی دونات نیز در صنایع غذایی بکار برده می‌شود.

تولید کنندگان مواد غذایی نیازمند دستگاه‌ بسته بندی هستند که کیفیت محصول را حفظ کند و از فساد محصول، نفوذ آلودگی به محصول، خشک شدن و جذب رطوبت و بوی محیط جلوگیری کند، به علاوه شکل ظاهری جذاب و زیبایی داشته و توجه مصرف کننده را به خود جلب نماید.

 

همچنین مصرف کنندگان کیک و کلوچه، تی تاپ، دونات، کماج، کلمپه و رولت نیز به نرمی، لطافت و حفظ بافت این محصولات توجه ویژه دارند و ترجیح می‌دهند کیک و کلوچه تازه و نرم خریداری کنند تا اینکه یک کیک خشک بخرند، هرچند که محصول شما تاریخ انقضا نیز داشته باشد.

با توجه به اهمیت دو عامل حفظ کیفیت و جذابیت ظاهر محصول، صنایع بسته بندی پیروز پک ماشین آلات بسته بندی طراحی نموده است که مجهز به مدرن‌ترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشند و به خوبی پاسخگوی نیاز تولید کنندگان می‌باشند. دستگاه بسته بندی کیک و کلوچه به دلیل کارایی گسترده برای انواع محصولات از جمله کیک، کلوچه، تی تاپ، کماج، کلمپه، رولت، دونات و …. به یکی از پرفروش‌ترین انواع دستگاه ساخته شده در صنایع پیروز پک تبدیل شده و در مدل‌های مکانیکی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به بازار عرضه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه ماشین آلاتتماس ارتباط با ما