مهمترین و اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی


لیست پرکاربردترین انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

می دانید که پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی کدامند؟ شما نیز به دنبال خرید باکیفیت ترین و ارزان ترین تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی هستید؟

آشپزخانه های صنعتی از پرسودترین کسب و کارهای موجود در جهان می باشد که شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی خود، یکی از بهترین آشپزخانه های صنعتی را، تاسیس نموده و لذیذترین غذاها را، برای مشتریان خود تهیه نمایید. در نظر داشته باشید که جهت تاسیس بهترین و موفق ترین آشپزخانه صنعتی، بایستی یک سری از اصلی ترین دستگاه ها و تجهیزات را خریداری کنید. البته پیشنهاد می شود که جهت خرید تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی مورد نیاز خود، از شرکت ها و فروشگاه های معتبری اقدام نمایید. همچنین پرکاربردترین و بی نظیرترین انواع دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، عبارتند از:

– دم کن برنج

– گاری حمل بار و دیگ

– سینک ظرفشویی صنعتی

– میز کباب کشی

در قسمت های دیگر مقاله سعی داریم تا در مورد هر یک از تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی یاد شده، توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

Figure 1تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

Figure 1تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

دم کن برنج: تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را، دم کن های برنج شکل داده است که شما می توانید متنوع ترین انواع دم کن های برنج را در بسیاری از کترینگ ها و رستوران ها، مورد مشاهده قرار دهید. ظرفیت مربوط به تجهیزات مذکور بسیار متغیر می باشد و خریداران می توانند با توجه به ظرفیت رستوران و کترینگ خود، یکی از مناسب ترین و بهترین انواع دم کن های برنج را تهیه نمایید. دم کن برنج از ضروری ترین تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی می باشد. مهمترین و بارزترین مشخصات مربوط به دم کن برنج، عبارتند از:

– تهیه شده از فولاد و ورق های استیل

– طراحی شده در ظرفیت های 10 – 12 – 15 من

– مجهز به پایه های پیچی جهت تنظیم ارتفاع

– مجهز به شمعک

– دارای شیر گازی

– عایق بندی شده توسط پشم شیشه

گاری حمل بار و دیگ

گاری حمل دیگ و بار، از مهمترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد که در بسیاری از آشپزخانه های صنعتی، می توانید مدل های مختلف گاری حمل بار را مورد مشاهده قرار دهید. بدون شک انتقال دیگ های سنگین و بارهای مختلف توسط نیروی انسانی، کار بسیار دشواری خواهد بود به همین دلیل افراد ترجیح می دهند که گاری حمل بار را، مورد استفاده قرار دهند. شما می توانید با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، بهترین و مقاوم ترین انواع گاری حمل دیگ و بار را سفارش دهید. اصلی ترین مشخصه های مربوط به گاری حمل بار عبارتند از:

– ساخته شده از قوطی های استیل

– دارای چرخ های فلزی و پلی اورتان

– قابلیت حمل بار تا وزن های 500 گرم

– طراحی بسیار شیک و استاندارد

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

Figure 2خرید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

سینک ظرفشویی صنعتی

همانطور که در قسمت های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از افراد به دنبال خرید باکیفیت ترین انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی هستند تا بتوانند کسب و کار مدنظر خود را، تاسیس کنند. یکی از بهترین انواع تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی را، سینک های ظرفشویی شکل داده است. مهمترین کاربرد مربوط به سینک ظرفشویی، عبارتند از:

– مناسب برای شستشویی سبزیجات

– مناسب برای شستن ظروف

همچنین اصلی ترین مشخصه های مربوط به سینک ظرفشویی صنعتی، عبارتند از:

– رویه جوشی

– دارای طبقه های پاتریک

– پایه های قابل تنظیم و چرخشی

– اسکلت از آلومینیوم و استیل تهیه شده است.

میز کباب کشی از بهترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

در بررسی فهرست و لیست مربوط به تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، می توان میز کباب کشی را مورد مشاهده قرار داد که از پرفروش ترین تجهیزات مورد استفاده در بسیاری از آشپزخانه های صنعتی می باشد. ابعاد مربوط به میز های کباب کشی بسیار متنوع بوده و شما می توانید با توجه به متراژ آشپزخانه و تعداد مشتریان خود، مناسب ترین انواع میز کباب کشی را تهیه نمایید. همچنین جنس مربوط به میز کباب کشی، از استیل می باشد که در مدل های کابین دار و طبقه دار، طراحی می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه ماشین آلاتتماس ارتباط با ما