بهترین دستگاه تولید کیک و کلوچه


انواع دستگاه تولید کیک و کلوچه 

آیا شما نیز به دنبال تهیه و راه اندازی بهترین دستگاه تولید کیک و کلوچه هستید؟ می دانید که اصلی ترین ویژگی ها و مشخصات مربوط به دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه کدامند؟

امروزه کارخانه های بسیار متعددی را در حوزه تولید و پخت کیک و کلوچه می توانید مشاهده کنید که هر یک از این کارخانه ها، توانسته اند به موفقیت و سود بسیار خوبی، دست پیدا کنند.

اگر شما نیز قصد دارید تا یکی از بهترین خطوط تولید کیک و کلوچه را، راه اندازی نمایید، می توانید در گام اول، تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز برای تولید کیک و کلوچه را، تهیه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که جهت تعویض دستگاه تولید کیک و کلوچه کارخانه ی خود نیز، تجهیزات عرضه شده از وب سایت پیش روی خود را، مورد بررسی قرار داده و سپس اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید.

لازم به ذکر می باشد که دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه با توجه به ابعادی که دارند، از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. مهمترین انواع دستگاه های تولید کیک و کلوچه، عبارتند از:

– دستگاه هایی با ابعاد: 77*65*70 سانتی متر و دارای 4 سینی

– دستگاه هایی با ابعاد: 90*75*70 سانتیمتر و دارای 4 سینی

– دستگاه هایی با ابعاد: 90*75*94 سانتیمتر و دارای 6 سینی

– دستگاه هایی با ابعاد: 90*80*114 سانتیمتر و دارای 8 سینی

انواع دستگاه تولید کیک و کلوچه

انواع دستگاه تولید کیک و کلوچه

مهمترین ویژگی های مربوط به دستگاه تولید کیک و کلوچه

توجه داشته باشید که دستگاه تولید کیک و کلوچه، از تنوع بسیار متعددی برخوردار می باشد که از مهمترین مدل های مربوط به آن می توان به دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک تولید کیک و کلوچه اشاره کرد.

همچنین در نظر داشته باشید که دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه، دارای یک سری از مهمترین ویژگی ها و مشخصات هستند که مهمترین مشخصه های مربوط به دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه، عبارتند از:

– مجهز به آلارم پایان پخت

– قابلیت افزایش دیس

– دارای پایه های متعدد اعم از چرخشی، ایستاده و پایه دار

– مجهز به پایه های استیل و مقاوم

– دارای سینه های گردان و ثابت

– دستگاه های مذکور به وسیله پشم سنگ عایق بندی شده اند

– درب متعلق به دستگاه ها، از جنس شیشه های سکوریت می باشد

– مجهز به تایمر مدرن و دیجیتالی

– مجهز به ترموستات دیجیتالی

– تهیه شده از ورق های استنلس استیل از نوع 430

همچنین شما می توانید جهت بررسی کامل ترین مشخصات مربوط به هر یک از دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه، از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید.

فر، از مهمترین دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه 

یکی از محبوب ترین و مهمترین دستگاه تولید کیک و کلوچه را، دستگاه فر شکل داده است که بدون راه اندازی دستگاه فر، نمی توان کیک و کلوچه های مدنظر را تهیه کرد.

طرز استفاده از دستگاه فر، بسیار راحت و آسان می باشد و خریداران می توانند جهت آشنایی بیشتر با نحوه ی کار کردن فر در اختیار خود، دفترچه راهنمای مربوط به آن را، با دقت بالایی مورد مطالعه قرار دهند.

از دیگر اجزای متعلق به دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه، می توان به کوره، سینی ها، طبقات، اتاقک کیک پزی، دستگاه انتقال گرما و غیره اشاره داشت.

همچنین دستگاه های انتقال گرما از نقش بسیار حساس و مهمی در روند تولید کیک و کلوچه برخوردار هستند و در مدل های متعددی نیز طراحی می شوند.

دستگاه تولید کیک و کلوچه

دستگاه تولید کیک و کلوچه

قیمت مربوط به دستگاه تولید کیک و کلوچه 

یکی از مهمترین موضوعاتی که در حین خرید دستگاه تولید کیک و کلوچه، ذهن بسیاری از مخاطبان را به سوی خود مشغول نموده است، قیمت مربوط به هر یک از انواع دستگاه های مورد استفاده در تولید کیک و کلوچه می باشد.

خریداران می توانند جهت استعلام قیمت مربوط به دستگاه های مذکور، به راحتی از وب سایت اینترنتی پیش روی خود، اقدام نمایند. دیگر وقت آن رسیده است که با سرمایه گذاری بسیار مناسب، بهترین کسب و کار را برای خود راه اندازی نمایید.

جهت کسب مطالب بیشتر و ارزنده تر، می توانید با مسئولان فروش ما، از همین وب سایت در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه ماشین آلاتتماس ارتباط با ما