باکیفیت ترین انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی


پرفروش ترین لوازم و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی کدامند؟

می دانید که باکیفیت ترین انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را، بایستی از کجا تهیه و خریداری کرد؟ شما نیز به دنبال آشنایی با مهمترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی هستید؟

اگر شما نیز دوست دارید تا یکی از مدرن ترین آشپزخانه های صنعتی را تاسیس کرده و متفاوت ترین منو غذایی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید، بایستی بروزترین و مقاوم ترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را، تهیه نموده و آنها را مورد استفاده قرار دهید. جهت بررسی هر یک از انواع تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی، می توانید به راحتی از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید و با دقت بیشتری جزییات مربوط به تجهیزات مذکور را، مورد بررسی قرار دهید. مهمترین و پرفروش ترین انواع تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی، عبارتند از:

– تابه گردان ها

– چرخ گوشت های صنعتی

– وان های شستشوی استیل

– اجاق گازهای خطی

Figure 1قیمت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

تابه گردان ها: تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، در حال حاضر بسیاری از افراد قصد خرید جدیدترین و باکیفیت ترین انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را در سر دارند. یکی از مهمترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی را، تابه های گردان شکل داده است که مناسب برای سرخ کردن سبزیجات، ماهی ها و مرغ می باشد. دستگاه مذکور مجهز به یک وان روغن بوده که شما می توانید به راحتی، مواد غذایی مدنظرتان را در داخل آن، سرخ کنید. مهمترین ویژگی های مربوط به تابه گردان ها، عبارتند از:

– قابلیت حرکات دورانی

– عایق بندی شده توسط پشم شیشه

– ظرفیت های 60 – 80 – 120 لیتری

– طراحی شده از ورق های استیل با ضخامت های یک و دو میلیمتری

چرخ گوشت های صنعتی

چرخ گوشت های صنعتی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به شمار می آیند که جهت چرخ کردن انواع گوشت، مورد استفاده قرار می گیرد. بهره مندی از چرخ گوشت های صنعتی، سرعت مربوط به کارایی سرآشپزها را افزایش می دهد. اگر شما هم به دنبال بررسی اصلی ترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی هستید، می توانید مشخصات مربوط به چرخ گوشت های صنعتی را، با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهید. وزن و قدرت مربوط به چرخ گوشت های مذکور، بسیار متغیر بوده و شما می توانید بهترین انواع این تجهیزات را، تهیه کنید. همچنین به یاد داشته باشید که هر یک از انواع چرخ گوشت های موجود در فروشگاه پیش رویتان، از گارانتی و ضمانت نامه های بلند مدتی برخوردار هستند.

Figure 2تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

وان های شستشوی استیل

در فهرست متعلق به تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، می توان وان های شستشوی استیل را مورد مشاهده قرار داد که تمام آشپزخانه های صنعتی نیازمند یکی از بهترین انواع وان های مذکور هستند تا آشپزها بتوانند گوشت، سبزیجات و سایر مواد غذایی مدنظر خود را، در داخل وان مورد شستشو قرار دهند. وان های یاد شده از اصلی ترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی می باشد که مهمترین مشخصه های مربوط به وان های شستشوی استیل، عبارتند از:

– دارای ابعاد بسیار متغیر

– عمق مربوط به وان های شستشوی صنعتی، زیاد می باشد

– دارای پایه های مقاوم و قابل تنظیم

– مجهز به طبقه های پاتریک

– دارای اسکلت مقاوم

– دارای لبه های پشتی

– قیمت بسیار مناسب

– مجهز به پایه های چرخی

اجاق گازهای خطی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی 

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی با توجه به جنس، مدل، ابعاد و طراحی که دارند، قیمت های بسیار متغیری را نیز به خود اختصاص داده اند و خریداران می توانند با توجه به نیاز و پولی که در حساب بانکی خود دارند، بهترین انواع تجهیزات و وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی را، خریداری کنند. اجاق های گازی خطی از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات مربوط به آشپزخانه های صنعتی می باشد. مهمترین مدل های مربوط به اجاق گازی های خطی، عبارتند از:

– مدل های 2 شعله ای با ابعاد 90*50 سانتیمتری

– مدل های 3 شعله ای با ابعاد 135*50 سانتیمتری

– مدل های 4 شعله ای با ابعاد 180*50 سانتیمتری

– مدل های 5 شعله ای با ابعاد 225*50 سانتیمتری

– مدل های 6 شعله ای با ابعاد 135*90 سانتیمتری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانه ماشین آلاتتماس ارتباط با ما